TURBO MİKSER

*Mikserlerimiz hem manuel hem tam otomatik çalışan makinelerdir. Mikser aktif konuma geldikten sonra yapılması gereken tek işlem, ne kadar üretim yapılacağını ayarlamaktır. 

*Otomatik modda kullanıcının tek yapması gereken istediği kapasiteyi ve çıkıştaki ürün yoğunluğunu dokunmatik ekrandan girmektir.

*Akıllı kumanda sistemi gerekli pompa hızını ve hava miktarını hesaplar, uygun miktarda hava / hamur karışımını havalandırma kafasına alır. Sistem sayesinde şişirilen ürünün yoğunluğunun stabil kalması ve karışımın homojenliği garanti altına alınmaktadır.

*Ürün yoğunluğu, yapısı ve kapasite ayarlarının hassas bir şekilde yapılabilmesi adına rotor ve pompa hız kontrol cihazı ile kontrol edilmektedir.

*Tüm ayarları dokunmatik ekran üzerinden yapılmaktadır. 

*Kolay temizlenebilmesi ile zaman tasarrufu sağlar.

*Maximum soğutma veya ısıtma elde edilebilmesi için mikserin hem rotoru hem de statoru su cidarlı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir.

*Mikser çıkışında ise ürünün basıncını düşürmek ve havalandırılmış hamuru istenen basınçta bir sonraki üniteye aktarmak üzere tasarlanmış karşı basınç ünitesi mevcuttur.

*Mikserlerimiz standart şekilde üretildikleri gibi, müşterilerin özel isteklerine göre de yeniden tasarlanabilmekte ve yapılandırılabilmektedirler.

*OMRON marka PLC, HMI panel kullanılmıştır.

*Bütün gövde ve parçalar 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

*300 lt. / saat üretim kapasiteli (ürüne bağlı).